На Майдані Незалежності у Києві влаштували віче "Ні капітуляції"

На Майдані Незалежності у Києві влаштували віче "Ні капітуляції"

Фото: Радіо Свобода

Протестувальники вимагають від президента не погоджувати "формулу Штайнмаєра".

У Києві на Майдані Незалежності зібралися декілька тисяч українців на віче, яке скликали активісти з "Руху опору", що протестують проти підписання Україною формули Штайнмаєра у рамках Мінських угод.

Як відомо, віче мало розпочатися о 12:00, але люди почали прибувати на площу з самого ранку.

Зараз на сцені, встановленій в центрі Майдану біля стели, виступають музиканти. Протестувальники скандують "Слава Україні".

Багато хто прийшов з українськими прапорами. Люди принесли плакати з написами: "Ні капітуляції", "Ні амністії", "Слуга виходь, народ прийшов". 

Нагадаємо, 1 і 2 жовтня у Києві та інших великих містах відбувалися акції-протести проти можливого запровадження "формули Штайнмаєра" на Донбасі, про що всі сторони домовилися під час переговорів у Мінську.

Як відомо, 1 жовтня учасники Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання на Донбасі погодили так звану "формулу Штайнмаєра", яка була запропонована у 2015 році тодішнім главою МЗС Німеччини, нинішнім президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Президент України Володимир Зеленський скликав терміновий брифінг, на якому пояснив, що тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий, як закон про особливий статус Донбасу, почне діяти на постійній основі за умови, коли на цій території відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією та законодавством України. Ще однією умовою є публікація звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.

"Ні капітуляції": на Майдані кілька тисяч людей мітингували проти "формули Штайнмаєра"

"Ні капітуляції": на Майдані кілька тисяч людей мітингували проти "формули Штайнмаєра"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація