Деформація тунелю між станціями метро в Києві: стали відомі причини

Деформація тунелю між станціями метро в Києві: стали відомі причини

Зупинка руху поїздів ділянкою "синьої" гілки столичного метрополітену була своєчасною.

За попередніми висновками фахівців, причиною деформації тунелю між станціями київського метро "Деміївська"– "Либідська" стало неякісне проєктування та будівництво.

Про це в середу, 24 січня, повідомили у КМДА з посиланням на попередні висновки науково-дослідної судово-експертної установи.

"У своєму висновку науковці зазначили, що причиною є неякісні проєктні рішення з облаштування тунелю в межах аварійної ділянки. А також неякісні будівельно-монтажні роботи спорудження конструкції тунелю цієї ділянки", – зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор.

Також відповідно до висновків науковців, КП "Київський метрополітен" виконувало всі необхідні регламентні роботи з утримання та експлуатації перегінного тунелю.

“Зупинка руху поїздів цією ділянкою була своєчасною. Це дало змогу розпочати встановлення причин виникнення аварійної ситуації із залученням відповідних фахівців, а також відновлювальні роботи”, – повідомили в КМДА.

Сьогодні було отримано лише попередні висновки, експертне дослідження триває.

Нагадаємо, ремонтні роботи на місці протікання тунелю на Оболонсько-Теремківській лінії метрополітену біля станції "Деміївська" фактично передбачатимуть будівництво нової ділянки довжиною до 20 метрів.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація