Де в Києві буде зв'язок, якщо під час блекауту не працюватимуть мобільні вишки: пояснення

Де в Києві буде зв'язок, якщо під час блекауту не працюватимуть мобільні вишки: пояснення

Фото: pixabay.com

У місті встановлюють "Старлінки" та бездротовий Інтернет у "Пунктах незламності".

У Києві готуються до блекауту та працюють над тим, щоб забезпечити зв'язок. Киянам рекомендують мати радіо та обіцяють, що в "Пунктах незламності" буде Інтернет.

Про це в етері телемарафону сказав начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

"У нас основний канал зв'язку - це мобільні оператори. Керівництво міста разом з операторами мобільного зв'язку розробляє алгоритм роботи на випадок блекауту. Ми намагаємось якомога більше станцій мобільного зв'язку забезпечити генераторами. Це ті вишки, від яких залежить не лише зв'язок у Києві, а й по Україні. Ми плануємо поставити "Старлінки" в районних адміністраціях та лікарнях. Також існує міська мережа оптоволоконних ліній, частина з яких навіть під час блекауту працюватиме в половині "Пунктів незламності". Там буде wi-fi. Не треба забувати про радіо та мати передавачі", - сказав Попко.

Ракетний обстріл енергетичної інфраструктури України

Росія від 10 жовтня завдає масованих ракетних ударів по території нашої держави. Окупанти хочуть напередодні морозів залишити українців без електрики та тепла, щоб змусити владу капітулювати та погодитися на умови Кремля. 

Путінський генерал та депутат Держдуми Андрій Гурулєв назвав нову ціль російських окупантів для ракетних ударів по Україні. Це - банківська інфраструктура. Окупанти не приховують, що хочуть зробити усе, щоб життя українців стало нестерпним, та створити в нашій державі хаос.

Читайте також:

Тривожна валізка на випадок блекауту та частих обстрілів

Тривожна валізка на випадок блекауту та частих обстрілів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація