"Де моя мама": у вибуху на Позняках дівчина втратила всю родину

"Де моя мама": у вибуху на Позняках дівчина втратила всю родину

Фото: Управління ДСНС Києва

Сусіди розповіли про реакцію дівчини.

В результаті вибуху на Позняках у Києві дівчина втратила родину. Її матір, батька і брата шукають під завалами, бо на момент вибуху вони були у квартирі. Про це з місця події розповів кореспондент ТСН Сергій Моргун.

"Від ранку на місце вибуху почали приходити люди. Це сусіди, які живуть у сусідніх будинках. Одна з жінок знала дівчинку, чиї родичі загинули", - розповів журналіст.

Жінка розповіла, що її сусідка, дівчина, втратила всю родину.

"19-річна дівчинка з 6 під'їзду, її звати Настя. Вона залишилася без батька, без матері і без брата", - розповіла сусідка Наталя Даулітярова

"Вона сиділа байдужа і весь час говорила: "Де моя мама?". Я думала, вона тільки маму втратила, а ввечері я дізналася, що вона втратила і брата, і батька", - додала сусідка.

Також про цю родину написали родичі.

"Ніколи не міг повірити, що буду писати такі пости. Друзі, в нашій родині сталася величезна трагедія. Всіх облетіла новина про будинок, який вибухнув на Соломії Крушельницкої. Загинула моя рідна сестра Інна, племінник Женя та її чоловік Вова. Племінниця Настя дивом залишилася жива і залишилася сиротою", - написав Роман Савчук на сторінці у соцмережі Facebook.

Нагадаємо, потужний вибух у 10-поверховому будинку на Позняках у Києві стався зранку 21 червня. Мешканців двох будинків відселили через можливість обвалу аварійних конструкцій.

Як повідомив мер міста Віталій Кличко, 45 людей тимчасово мешкатимуть в одному зі столичних інтернатів. Також "Укрзалізниця" надала номери в готелях для постраждалих. "Частина людей вирішила пожити у родичів та знайомих", - додав Кличко. 

Рятувальники продовжують розбирати завали столичної багатоповерхівки на Позняках

Рятувальники продовжують розбирати завали столичної багатоповерхівки на Позняках

Повʼязані теми:

Наступна публікація