Данілов пояснив, чому Кличка викликали на засідання РНБО

Данілов пояснив, чому Кличка викликали на засідання РНБО

Фото: УНІАН

Олексій Данілов зазначив, що "з РНБО зробили якогось інквізитора".

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов наголошує, що міський голова Києва Віталій Кличко має розібратися зі станом води в місті.

Як передає УНІАН, про це Данілов сказав у коментарі журналістам.

Відповідаючи на запитання, коли відбудеться наступне засідання РНБО, та чи будуть на нього знову запрошувати Кличка, Данілов зазначив, що якщо виникають питання, які стосуються якогось міста, то відповідного міського голову можуть запрошувати, аби "з`ясувати, що відбувається в його місті", і нічого "лячного" в цьому немає.

"Ми з Кличком маємо зараз розбиратися, що відбувається в Києві з водою. Я можу сказати: те, що відбувається з водою, - ми раз звернулися, два звернулися, три звернулися - воно стоїть все на місці. Про цю Бортницьку станцію вже скільки я в політиці, стільки про неї чую, - з 1994 року. Її як не було, так і немає. Хай визначаються, що вони з цим мають робити. Це ж здоров`я киян", - наголосив секретар РНБО.

Також на запитання, чи дійсно Кличку прийшло запрошення на засідання РНБО 20 серпня лише за 2 години до його початку, Данілов зазначив, що Кличка попередили про це о 13:15, коли було визначено, що відповідне питання необхідно заслухати.

"Заслухати - нічого страшного немає... Зробили з РНБО якогось інквізитора. Ми там нічого не робимо, ми спокійно розглядаємо ті чи інші питання", - сказав він.

Дату наступного засідання РНБО Данілов не назвав, лише зазначивши, що його призначає президент.

Зазначимо, 20 серпня деякі ЗМІ повідомляли, що того ж дня на РНБО може розглядатися питання щодо звільнення Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

Нагадаємо, Кличко заявив, що не зможе відвідати засідання РНБО, тому що перебуває у робочій поїздці в справах Асоціації міст України на Чернігівщині.

Того ж дня Данілов на брифінгу після засідання зауважив, що у РНБО немає повноважень знімати Кличка з посади голови КМДА.

Повʼязані теми:

Наступна публікація