"Цього року її долі не позаздриш": чи готова ялинка у Києві до відкриття

"Цього року її долі не позаздриш": чи готова ялинка у Києві до відкриття

Фото: ТСН.ua

Такому шквалу критики та хайпу, якому піддалася цьогорічна ялинка, не піддавались навіть найскандальніші учасники Євробачення.

У Києві вже завтра має засяяти головна ялинка країни. Цього року її долі не позаздриш. Такому шквалу критики та хайпу не піддавались навіть найскандальніші учасники Євробачення! Але наша зелена красуня все витримала. А от чи готова вона до відкриття, про це йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Погода, до речі, на Софійській площі геть не новорічна. Зараз +1, жодного навіть натяку на мороз. Погода більше нагадує осінь: мряка, велика вологість, хмарність. Добре, хоч дощів синоптики не прогнозують. І це абсолютно не властива для цього періоду погода. Зазвичай середина грудня – це вже сильні морози та сніги. Наприклад, 74 роки томУ цьогО дня було більше як мінус 21 градус. Це найхолодніший день в історії. Але не обходилось, звісно, без винятків. У 1989 було плюс 10.

"Сьогодні все інакше. І новорічний настрій у 2020 – це ніяк не про погоду. Це про атмосферу. І влаштовуємо ми її самі. Ось такими ярмарками та ялинками. Хіба, саме цій красуні не пощастило. У тематиці легендарного Гаррі Поттера її вирішили прикрасити капелюхом, а не традиційною зірко. І ой… що почалося. Жарти, обурення, критика та навіть образи. Не готовими виявились українці до таких незвичних символів. Його назвали безбожництвом і мракобіссям. Бо з’явився ж він не абиде, а навпроти головної святині Русі. А поки українці, православна церква та організатори свята вирішували, до чого ближча ялинка: до світської держави чи християнства – капелюх від гріха вирішили зняти. Вже на його місці встановили звичнішу оку зірку", - розказує кореспондент ТСН Антон Ночвін.

Нову прикрасу за 75 тисяч гривень виготовили за рекордний час. Щоправда, конструкція цьогорічної ялинки, яка передбачає іншу прикрасу, має трохи дивний вигляд. Ніби в дерева трохи не вистачає верхівки.

Проте, Православна церква України наполягала на тому, щоби головну ялинку в Києві прикрашала зірка, а не капелюх, тому що "потрібно дотримуватися традицій".

Традиційно головну ялинку в Києві засвітять 19 грудня о 19:00.

Читайте також:

Чи готова головна ялинка України до відкриття - пряме включення

Чи готова головна ялинка України до відкриття - пряме включення

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація