Цього року "Kyiv Boryspil Express" буде робити зупинку і на Видубичах

Цього року "Kyiv Boryspil Express" буде робити зупинку і на Видубичах

Фото: УНІАН

Зупинка з'явиться одразу після реконструкції залізничної станції

У 2019 році "Укрзалізниця" здійснить реконструкцію залізничної станції Видубичі для облаштування на ній зупинки швидкісного поїзда «Kyiv Boryspil Express», що курсує між станціями Київ-Пасажирський та Бориспіль-Аеропорт.

Про це повідомив керівник "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

«Видубичі – вже зараз потужний транспортний хаб столиці, що інтегрує залізницю, метрополітен, автобусний та автомобільний транспорт. Після реконструкції станції пасажир матиме зручну можливість пересісти на швидкісний експрес та менш ніж за півгодини дістатись аеропорту «Бориспіль», – зазначив Євген Кравцов.

За його словами, зараз є завдання створити єдиний логістичний простір, інтегрувавши залізничну станцію "Видубичі" з метрополітеном та автостанцією, для чого заплановано побудувати нову високу платформу для зупинки «Kyiv Boryspil Express», облаштувати переходи, а також реконструювати дві наявні платформи та збудувати над ними накриття.

Вже ведуться передпроектні роботи та розглядаються три варіанти реконструкції цього транспортного вузла. Найближчим часом буде обрано найоптимальніший. Але всі вони передбачають високі стандарти безпеки та сучасні елементи логістики», – резюмував Євген Кравцов.

Чим незадоволені перші пасажири нового експреса до "Борисполя"

Чим незадоволені перші пасажири нового експреса до "Борисполя"

Повʼязані теми:

Наступна публікація