Цирк на карантині: коли столичний заклад відновить покази шоу-програм

Цирк на карантині: коли столичний заклад відновить покази шоу-програм

Фото: УНІАН

Від наступного тижня під куполом відновлять повноцінні тренування.

У розпал сезону цирки спорожніли на два місяці через карантині. Уже від наступного тижня під куполом відновлять повноцінні тренування до 50 осіб. Утім, на запуск шоу-програми тепер доведеться чекати наступного сезону. 

Про те, як цирк переживає карантин, у сюжеті ТСН.19:30.

Директор цирку Владислав Корнієнко уперше з початку карантину запрошує гостей до арени. “Оркестр завмер. Всі артисти балету, атракціонів перебувають на вимушеному простої”, - каже генеральний директор Національного цирку України Владислав Корнієнко.

На весну тут планів було багато: нова африканська програма, десятки запрошених артистів і мільйони вкладених гривень. До карантину шоу встигли показати лише декілька разів. "Ми запросили артистів із Африки. До речі, 25 артистів досі перебувають на території і проживають в готелі цирку", - каже він. 

 За аплодисментами тут найбільше сумують чотирилапі. Під час карантину тренуватися під куполом цирку дозволили лише їм. Красень Граф, аби за довгі канікули не забути концертної програми,  на манежі танцює тричі на тиждень. 

Дресирувальник Руслан Яремчук переймається, чи не буде нервувати Граф, коли знову зустрінеться з глядачами. Він каже, що навіть найдресированіша тварина після довгої перерви публіки може злякатись.

З наступного тижня у цирках відновлять повноцінні тренування до 50 людей

З наступного тижня у цирках відновлять повноцінні тренування до 50 людей

Не пропустити жодного робочого дня, щоправда вдома, намагаються всі артисти. Олег Рибченко, акробат Національного цирку, розповідає, що дедалі важче тримати м'язи в тонусі. За два місяці перерви акробат уперше торкається реквізиту.

Інспектор арени Роман Шевчук чи не єдиний, у кого під час карантину  графік не змінився. Навпаки, роботи побільшало. Окрім догляду за реквізитом, тепер і обов'язкова його дезінфекція. Зізнається, що чекає, коли цирк знову оживе

У цирку шоу перенесли. Утім, на яку конкретно дату, покаже лише час. Утім, працівники цирку переконані, що вже в вересні Африка свій екзотичний бум таки покаже. 

Кореспондентка ТСН Олена Гущик.

Повʼязані теми:

Наступна публікація