Цирк "Кобзов" продовжує продавати квитки у Києві попри заборону

Цирк "Кобзов" продовжує продавати квитки у Києві попри заборону

Фото: УНІАН

Керівник цирку стверджує, що підстав для припинення роботи закладу немає.

Цирк «Кобзов» працює і продовжує продавати квитки на свої вистави у Києві попри заборону з боку Київської міської державної адміністрації через виявлення кору в одного з працівників закладу.

Про це повідомляє Громадське радіо.

Спалах кору в Києві: батьки звинувачують цирк у поширенні хвороби

Спалах кору в Києві: батьки звинувачують цирк у поширенні хвороби

Власник цирку Микола Кобзов заявив, що не отримував жодного офіційного документу з вимогою припинення роботу. На його думку, підстав для закриття цирку на Контрактовій площі немає.

«До нас приїжджала перевірка, але ми розуміємо, що це просто роздутий в інтернеті скандал. Ще з минулого року на цирк Кобзов потужно «наїжджають», його намагаються знищити і закрити. Ми стали жертвою незрозумілих поки що осіб, або конкурентів», – сказав Микола Кобзов.

За його словами, жоден працівник цирку у Києві на кір не хворів, випадок захворювання на інфекцію був виявлений у Чернівцях. Кобзов запевняє, що працівники цирку востаннє проходили медогляд 15 грудня.

Керівник Головного управління Держпродспоживслужби Олег Рубан у свою чергу заявив, що має офіційний лист від КМДА щодо припинення продажу квитків цирком від 11 січня. У разі невиконання припису цирку загрожуватиме кримінальна відповідальність.

«На сьогоднішній день обмежено продаж квитків, замінено групу персоналу в самому закладі. Увесь персонал, який ймовірно контактував з хворим на кір, відправлено на додатковий медичний огляд», - сказав Рубан.

Посадовець додав, що жодного офіційного підтвердження про медичні огляди працівників цирку Держпродспоживслужба поки що не отримувала

Як повідомлялося раніше,  у Києві на кір захворіли 12 дітей. Батьки припускають, що усі вони захворіли після відвідування цирку "Кобзов". Однак керівництво цирку спростовує всі звинувачення і вважає, що їх "намагаються знищити брудними і безпідставними звинуваченнями".

10 січня перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що у Києві на місяць заборонили роботу цирку "Кобзов".

"У цьому закладі є один хворий. Він захворів ще в грудні. У зв'язку з тим, що працівники цього закладу несистематично проходять медогляди, було прийняте рішення про припинення роботи цього закладу на території Києва", - сказав він. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація