Ціни на готелі в Києві в дні фіналу Ліги чемпіонів зросли вдесятеро – експерти

Дата публікації
Перегляди
2834
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ціни на готелі в Києві в дні фіналу Ліги чемпіонів зросли вдесятеро – експерти

Фото: pixabay.com

Вільних місць уже немає, попереджають фахівці.

У Києві вже забронювали місця в готелях 26 травня та сусідні дати, коли відбудеться фінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА. Опитування експертів ринку провело агентство "Інтерфакс-Україна".

За даними директор департаменту оцінки й консалтингу Colliers International Наталії Чистякової, вже зарезервовані понад 90% всіх номерів. "Ціни на номери в центральних готелях в 5-10 разів вище стандартного тарифу", - переконана вона. За її даними, найбільшою популярністю користуються об'єкти категорії 3, 4 і 5 зірок в центральній частині міста, а тариф на номери зменшується в міру віддалення від НСК "Олімпійський".

Які ціни у депутатському готелі "Київ"

Які ціни у депутатському готелі "Київ"

У готелі поруч з НСК "Олімпійський" не приховують, що всі номери вже замовлені, проте пропонують гостям опцію включення в лист очікування – його фігурантам обіцяють розсилати повідомлення в разі появи вільних номерів. За даними UTG, сукупний номерний фонд Києва на квітень 2018 року включає 12,8 тис. номерів: готелі категорії 5 зірок - 1,45 тис. (11,3%), 4 зірки - 3,3 тис. (21, 9%), 3 зірки - 4,4 тис. (36,3%) і 1-2 зірки і некласифіковані - 3,7 тис. номерів (30%).

За словами заступника керівника департаменту стратегічного консалтингу UTG Костянтина Олійника, великим попитом серед іноземних туристів користуються готелі міжнародних брендом. "На період футбольної першості можна очікувати завантаження більшості київських готелів не менше 75-80%, а в найбільш затребуваних і популярних – 100%. Іноземні туристи, особливо при першому відвідуванні країни, вибирають зрозумілі їм міжнародні бренди", - зазначив він.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2834
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація