Ціна на будівництво Великої кільцевої зросла утричі – тепер суд дозволив обшукати КМДА

Ціна на будівництво Великої кільцевої зросла утричі – тепер суд дозволив обшукати КМДА

Фото: ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Вартість будівництва ділянки у 1,8 км злетіла до 1,125 млрд грн.

Суд надав Нацполіції право доступу до речей і документів структурних підрозділів КМДА з можливістю вилучення їхніх оригіналів.

Про це йдеться в ухвалах (перша, друга) Голосіївського районного суду Києва.

Справа стосується будівництва ділянки Великої Окружної дороги від вулиці Рокоссовського до Богатирської.

У кримінальному провадженні йдеться про ознаки "привласнення, розтрати або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах".

Згідно з матеріалами слідства, очікувана вартість договору на будівництво була 375,6 млн гривень. ТОВ "Еко-буд-трейд" став переможцем торгів, а під час них ціна знизилася до 325,914 млн.

Втім після цього КМДА видала нове розпорядження – у ньому проєкт коригувався, а вартість будівництва ділянки у 1,8 км злетіла до 1,125 млрд грн.

Під час досудового розслідування на місці будівництва провели огляд – жодних робіт, будівельних або підготовчих, там не проводили.

Нагадаємо, через справу ДБР суд заарештував будівлю в Києві, аукціон із купівлі якої виграла компанія Кличка-молодшого. У рішенні Печерського суду вказано, що нині спірний будинок належить громаді Києва. 

Державне бюро розслідувань нині веде справу про можливе заволодіння майном територіальної громади Києва. 

Наприкінці червня цього року про історію з цим будинком сюжет вийшов у програмі ТСН на "1+1". Після цього Кличко заявив, що судитиметься з "1+1".

На якій підставі хочуть звільнити Віталія Кличка та чи залишиться він мером

На якій підставі хочуть звільнити Віталія Кличка та чи залишиться він мером

Повʼязані теми:

Наступна публікація