Цілодобовий режим роботи: через ожеледицю дорожники Києва обробляли дороги і тротуари декілька разів

Цілодобовий режим роботи: через ожеледицю дорожники Києва обробляли дороги і тротуари декілька разів

Фото: kievcity.gov.ua

Вдень 11 грудня в Києві утримається ожеледь, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).

Дорожники Києва завчасно до початку опадів розпочали превентивну обробку протиожеледними засобами.

Робота була посилена під час опадів.

Про це повідомляє Офіційний портал Києва із посиланням на "Київавтодор".

Уночі обробка вулично-дорожньої мережі не зупинялась. Загалом уночі працювала 301 одиниця спецтехніки і 36 бригад із ручного прибирання (272 працівники).

Крім того, до боротьби з ожеледицею залучені 4 тисячі двірників.

Як зазначили у "Київавтодорі", уночі метеоумови також були складними. Опади тривали до 06:00 ранку за температури близько -1°С.  Тож доводилось обробляти одні й ті самі ділянки вулично-дорожньої мережі кілька разів. Мокрий сніг із магістральних вулиць прибирали за допомогою колон спецтехніки.

Наразі очищено й оброблено протиожеледними засобами усі вулиці, які перебувать на балансі корпорації. Триває постійна обробка тротуарів, сходів у підземні і надземні пішохідні переходи, зупинок громадського транспорту.

Загалом від початку негоди дорожники використали 2143,7 тонни солі, 99,6 тонни піщано-соляної суміші, 258,3 тонни рідких хлоридів.

 

"Київатодор" дає раду складним погодним умовам: задіяно 341 одиницю спецтехніки Дорожники інтенсивно обробляють дороги протиожеледними засобами. Техніка постійно працює як на проїжджій частині, так і на тротуарах. Нині задіяно 341 одиниць спецтехніки. Особливу увагу приділяємо спускам, підйомам, покриттю із бруківки, шляхопроводам, сходам у підземні і надземні пішохідні переходи. Втім, дощ за умов морозу і вітру, одразу перетворуються на лід. Просимо водіїв дотримуватись безпечної дистанції та інтервалу, а також бути обачними на дорозі.

Опубліковано Комунальна корпорація "Київавтодор" Четвер, 10 грудня 2020 р.

Однак хідники біля кафе, ресторанів, магазинів зобов’язані обробляти самі підприємці. Тож міська влада  звертається до них із закликом не нехтувати правилами благоустрою міста й виконати обробку протиожеледними засобами.

Фото: dtp.kiev.ua

За прогнозом Українського гідрометцентру, вранці та вдень 11 грудня в Києві утримається ожеледь, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).

Нагадаємо, у Києві введено оперативне положення на всіх маршрутах громадського транспорту.

Повʼязані теми:

Наступна публікація