"Чому до сих пір Гостиний двір зайнято рейдерами?!" – на акції вимагали повернути пам’ятку київській громаді

Дата публікації
Перегляди
4083
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Під час акції наголошувалося, що через бюрократичну тяганину центральних органів влади затягується оновлення Гостиного двору.

У Києві відбулася акція громадськості біля Гостиного двору з вимогою повернути його громаді Києва.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Учасники акції вимагали повернути Гостиний двір громаді Києва.

"Де план робіт по ревіталізації Гостиного Двору?! У киян уривається терпець. В самому історичному центрі з вини бездіяльного уряду – величезна руїна, пам’ятник корупції та неспроможності української держави. Кияни на сьогодні позбавлені права самостійно порятувати Гостиний (пам’ятку національного значення) від руйнування, бо уряд віддав цю будівлю рейдерам, котрі зараз її руйнують. Чому до сих пір Гостиний двір зайнято рейдерами?!", – зазначається на сторінці події у Фейсбук "За відновлення Гостиного двору!".

Під час акції наголошувалося, що через бюрократичну тяганину центральних органів влади затягується оновлення Гостиного двору, тоді як київська міська влада давно могла би відреставрувати пам’ятку.

"Вимагаємо: 1. Прогнати рейдерів з державної власності. 2. Негайно розпочати процес відновлення Гостиного, надати проектну документацію і розпочати роботи. 3. Сприяти створенню в Гостиному дворі громадського простору – центру самоврядування киян, а також музейних, освітніх та культурних закладів", – зазначається у вимогах на сторінці події.

У четвер відбулася акція під Міністерством культури та інформації України, учасники якої оголосили безстрокову акцію з вимогою до Кабінету міністрів повернути Гостинний двір у комунальну власність Києва заради порятунку пам’ятки від руйнації.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4083
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація