Чи загрожує Києву локдаун і зупинка транспорту: Кличко окреслив чітку позицію

Чи загрожує Києву локдаун і зупинка транспорту: Кличко окреслив чітку позицію

Фото: УНІАН

Мер Києва виступив за те, щоб не зупиняти транспорт.

У випадку введення локдауну в Києві у жодному разі не можна зупиняти роботу метро і громадського транспорту. Місто не може зупинитись.

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко в ефірі каналу "Україна 24".

"Ситуація дійсно складна, щодня кількість хворих збільшується. Щодня у нас негативні рекорди, і збільшується кількість госпіталізованих. Вводить карантин виключно уряд. Я переконаний, якщо локдаун буде введений, то нам потрібні чіткі правила дотримання цього карантину. Вони повинні бути визначені й доведені до кожного. Також потрібно стежити за чітким виконанням правил, тому що часто у нас правила вводяться, але не виконуються", — сказав мер.

Віталій Кличко виступив за те, щоб не зупиняти метро і наземний транспорт.

"Я наполягатиму, що за введення локдауну у жодному разі не можна зупиняти роботу метро і громадського транспорту. Все вводиться для того, щоб розірвати ланцюг поширення, але дуже багато людей задіяні в забезпеченні життєдіяльності міста, і ми не можемо зупинити місто взагалі. Я говорю про водопостачання, електропостачання тощо. Місто — це живий організм. Не можна, щоб ми зупинили роботу транспорту, і люди будуть забиватися в один автобус, як минулого разу", — сказав він.

Столичний голова наголосив, що у багатьох країнах світу, коли вводили локдаун, транспорт не зупиняли, щоб люди могли дістатися на роботу.

"Я багато разів наголошував, що без крайньої потреби люди не повинні виходити в громадські місця, користуватися громадським транспортом. І дуже важливо контролювати ті правила, які введе уряд. Ми звертаємося до людей, щоб вони проявляли свідомість. Локдаун не матиме ніякого ефекту, якщо ми не розірвемо ланцюжок передачі інфекції", — сказав він.

Нагадаємо, у школах та дитячих садочках Києва, попри складну ситуацію з коронавірусом, дозволили провести новорічні концерти лише за участі дітей та вихователів або вчителів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація