Чи є загроза прориву Київської ГЕС після атаки РФ: джерело Forbes про пошкодження станції
Київська ГЕС була пошкоджена внаслідок масованої російської атаки. Проте критичних руйнувань немає.
Київська ГЕС була пошкоджена внаслідок російської атаки 26 серпня / © Facebook / Irina Pryanishnikova
Вранці в понеділок, 26 серпня, Росія здійснила масовану атаку ракетами та безпілотниками по українських енергооб'єктах. Внаслідок ударів була пошкоджена Київська гідроелектростанція.
Про це пише Forbes з посиланням на топменеджера державної енергокомпанії, обізнаного щодо ситуації на станції, який дав коментар на умовах анонімності.
За словами співрозмовника журналістів, росіяни цілеспрямовано намагалися зруйнувати Київську ГЕС.
"Внаслідок обстрілів є влучання і пошкодження. Загрози прориву греблі чи критичних пошкоджень станції немає", – наголосив він.
Нагадаємо, керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко заявив, що зруйнувати Київську ГЕС ракетами неможливо. Однак росіяни інформаційно використовують цю тему для нагнітання паніки.
Читайте також: