Всі входи до будівлі зачинені.
Через сутички між протестувальниками і правоохоронцями на площі Конституції і вулиці Грушевського в будівлю парламенту нікого не пускають і не випускають.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
За словами працівників Управління державної охорони, всі входи до будівлі Ради зачинені. Нікого не пускають в будівлю і не випускають.
Як повідомлялося, у вівторок, 17 грудня, поблизу ВР відбувається низка мітингів: зокрема, протест власників автомобілів із єврореєстрацією, мітинг проти продажу землі, люди виступають за свободу слова. Так звані євробляхери поставили свої автомобілі уздовж вулиці Грушевського. Біля будівлі парламенту сталися сутички між представниками організації "Національний корпус" і правоохоронцями. В результаті сутички поліцейські повідомили про постраждалих.