Через спалах коронавіруcу у світі на Київський напівмарафон не пустять іноземців

Дата публікації
Перегляди
861
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через спалах коронавіруcу у світі на Київський напівмарафон не пустять іноземців

Ілюстрація / Фото: pixabay.com

Також буде вжито низку інших обмежувальних заходів.

Організатори Київського напівмарафону, який має відбутись 4-5 квітня, оголосили про низку заходів, які буде вжито у зв’язку зі спалахом коронавірусу COVID-19 у світі.

Було затверджено те, що цього року обмежать участь іноземців у гонці – вони не будуть допущені до участі, зокрема і елітні атлети. З тими іноземцями, хто вже зареєструвався, організатори зв’яжуться найближчим часом.

Усіх волонтерів забезпечать одноразовими рукавичками та масками, встановлять обмеження часу перебування учасників у стартових коридорах до 15 хвилин (згідно з рекомендаціями ВООЗ) - кожна хвиля учасників заходитиме у стартовий коридор окремо. Крім того на фініші медалі вручатимуться в руки, а не одягатимуться на шию.

Організатори також утворили оперативний штаб, який відстежує стан захворюваності у світі і реагуватиме на зміну епідеміологічної ситуації.

Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
861
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація