Через "Бориспіль" українка намагалася провезти валізу, вщент наповнену наркотичними пігулками

У валізі були пігулки з псевдоефедрином.

У "Борисполі" 29 жовтня затримали жінку, яка намагалася провезти до України контрабандні пігулки наркотичної дії, зокрема, псевдоефедрин (прекурсор). Молода українка прилетіла рейсом з Йорданії.

Про це повідомляють у Держприкордонслужбі.

Так, сьогодні 27-річна українка прилетіла до міжнародного аеропорту "Бориспіль" і мала з собою майже 70 тисяч пігулок, які містять сильнодіючу речовину псевдоефедрин. Жінка планувала провезти їх на територію України.

Для проходження митного контролю вона обрала спрощену систему і переконувала, що не везе жодних заборонених речовин. Однак, під час перевірки дорожньої валізи пасажирки на сканері київські митники виявили в ній медикаменти в поліетиленових пакетах. Особистих речей у її валізі не було.

Рецепта на лікарські засоби, які везла українка, у неї не було, як і належного митного оформлення.

Наміри українки викрили силовики СБУ спільно зі співробітниками митниці. Щодо неї складено протокол про порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю.

Пігулки направили на експертизу, за результатами якої буде ухвалюватися рішення про внесення відомостей до ЄРДР.

Нагадаємо, у "Борисполі" митники вилучили понад 2 млн медичних масок вартістю понад 8,5 млн гривень, які намагалися ввезти до України за підробленими документами та заниженою вартістю в 11 разів. Вантаж, загальною вагою в сім тонн, прибув до України авіарейсом з Китаю і був розміщений на складі тимчасового зберігання в аеропорту "Бориспіль". Одержувачем значилося підприємство з Хмельницької області. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація