Ченців та намісника Києво-Печерської лаври перевірили на новий коронавірус

Ченців та намісника Києво-Печерської лаври перевірили на новий коронавірус

Фото: УНІАН

До кінця карантину богослужіння там будуть проводити у закритому режимі.

Священнослужителів Києво-Печерської Лаври УПЦ МП протестували на нову коронавірусну інфекцію COVID-19.

Про це 4 квітня повідомили на офіційному сайті лаври.

"Для запобігання спалаху епідемії, викликаної вірусом COVID-19, братія провела тестування на наявність захворювання", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що разом з усіма лабораторне дослідження і медичний огляд пройшов намісник лаври митрополит Павло – скарг на самопочуття він не має.

Результати обстеження мають стати відомими найближчим часом. Зазначимо, у повідомленні лаври не уточняється, чи мав хтось з ченців симптоми інфекції.

Згодом там повідомили, що до кінця карантину богослужіння будуть проводитися у закритому режимі без допуску вірян, але з онлайн-трансляцією і причастям на території поруч з храмом.

Відповідно до санітарних вимог у всіх приміщеннях лаври провели обробку дезинфікувальними розчинами.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація