Чемпіонат світу з брейк дансу виграв 8-річний киянин з Борщагівки

Чемпіонат світу з брейк дансу виграв 8-річний киянин з Борщагівки

Фото: ТСН

Хлопчик виступає під сценічним іменем "Картеріо".

Маленький киянин Гліб Кікоть виграв чемпіон світу з брейк дансу. 8-річний хлопчик із Борщагівки підкорив французьких суддів технікою та розумінням танцю й музики, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я не переживав, я знав, що виграю. Я розраховував на перемогу. Я відчув цю перемогу від Бога", - пояснив хлопчик. Брейк дансом Гліб займається з 5 років, на танці малого привела бабуся. Вона розповідає, що колись про модний тоді брейк мріяла її донька, мама Гліба, але дівчатам туди було зась, тож мрію мами нині втілює син. "Єдине, що ми переживали, чи захоче він", - зізнається бабуся. Але і тренер, і сам малюк умить відчули, що цією справою варто займатися. "Мені одразу сподобалося", - каже Гліб.

Маленький киянин у Франції виграв чемпіонат світу із брейк-дансу

Маленький киянин у Франції виграв чемпіонат світу із брейк-дансу

Тренер Дмитро Глібу тепер і за батька, і за найкращого друга. Він переконаний, що в Гліба особливий талант, бо сам танцює вже 10 років, але ніколи не бачив, щоби дитина так відчувала музику й танець. Це, на думку тренера, і вразило суддів у Франції. "Вони не очікували побачити просто такого розуміння від маленької дитини", - каже Дмитро.

Першим свого маленького "Картеріо" з передової привітала мама Яна – вона артилерист 56-ї бригади, та перебуває в зоні АТО вже два роки. На війну пішла сама, вдома буває рідко, але завжди на зв’язку із сином і радіє його перемогам. А він дуже сумує за нею і чекає її з війни.

Повʼязані теми:

Наступна публікація