Частина звільнених заручників зустріла Новий рік у військовому шпиталі Києва

Дата публікації
Перегляди
1134
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Частина звільнених заручників зустріла Новий рік у військовому шпиталі Києва

Фото: ТСН

Медики не в захваті від порушень режиму, бо найперше дбають про одужання пацієнтів.

Звільнені військовополонені, стан яких наразі не дозволяє перебувати вдома, зустріли Новий рік у головному військовому шпиталі країни. Святкову ялинку вони прикрасили патріотичними кольорами, а в мить переходу у 2018-й рік загадували бажання, пов’язані з АТО, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Щоб хлопці вже не сиділи там в бліндажах і не чекали, коли прилетить. Не гинули. Вернулись до дітей. Ще дуже хочу, щоб звільнили наших хлопців, які залишились там", - зізнався Іван Ляса. Він зустрічав Новий рік на самоті, а от біля Миколи Герасименка вже шість днів його дружина Наталія. Жінка чекала коханого з ворожого полону 1052 дні, тож тепер не відходить від чоловіка ні на мить. "У мене Новий рік ще з 26-го числа. У мене є новорічний настрій, у мого чоловіка, у моєї родини. У всіх родин, я впевнена, у всіх родин, кого звільнили, є", - каже Наталія Герасименко.

У святковому меню військових – класичний салат олів’є, піца від ветеранів, цитрусові та сік. З кожної палати доносятся звуки новорічних телепрограм. Валерій Радовець свято зустрів із другом, котрий з’явився під час ув’язнення в колонії у Макіївці, а тепер проходить лікування у сусідньому корпусі. Госпіталь Міністерства оборони України, попри свято, дотримувався режиму – за дві години до Нового року там пролунав відбій. "Я військовий. Я повинен дотримуватись режиму. Яким би він не був – подобався мені, чи не подобався. Так що скажуть – будем лягать", - пояснив Олександр Лазаренко. Про режим говорили і лікарі, котрі обіцяли стежити, щоб усі пацієнти були у своїх палатах, адже, попри свято, головне для них – це спокій.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Звільнені заручники зустріли Новий рік у військовому госпіталі

Звільнені заручники зустріли Новий рік у військовому госпіталі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1134
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація