Частина Києва через аварію залишилася без світла

Частина Києва через аварію залишилася без світла

Фото: УНІАН

Загорілася одна з кабельних ліній.

У Києві вдень 18 червня сталося аварійне відключення мережі. У зв'язку з цим електропостачання відсутнє на вулицях Тютюнника, Ентузіастів, Сверстюка, Туманяна, на Дніпровській, Русанівській набережних, на Русанівському бульварі та у ЖК "Комфорт-Таун".

Про це повідомляє компанія "ДТЕК Київські електромережі".

Згідно з інформацією, загоряння на перехідному пристрої з подальшим відключенням високовольтної кабельної лінії "Русанівська-Б" сталося близько 13:00. Енергетики, які приїхали на місце, відключили кабельну лінію "Русанівська-А", щоб усунути проблему.

"О 12:58 через загоряння на перехідному пристрої відключилася високовольтна кабельна лінія "Русанівська-Б". Наші енергетики одразу ж виїхали на місце для з'ясування причин і допуску пожежних для ліквідації загоряння. Для цього відключили кабельну лінію "Русанівська-А". На час локалізації загоряння і усунення аварії відключені від світла частково: ЖК "Комфорт-Таун", вулиці Гагаріна, Соборності, Будівельників, Плеханова, Флоренції, Інтузіастів, Дніпровська і Русанівська набережні, Березняки, насосні теплових мереж", - сказано у повідомленні.

У пресслужбі компанії обіцяють додатково повідомити про час відновлення подачі електроенергії.

Нагадаємо, в Україні 17 червня через негоду залишились без світла 80 населених пунктів у 5 областях. Це Житомирська, Київська, Черкаська, Кіровоградська та Дніпропетровська області.

Знеструмлені села та вирвані дерева: у різних куточках України долають наслідки негоди

Знеструмлені села та вирвані дерева: у різних куточках України долають наслідки негоди

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1570
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація