Центр зайнятості назвав найоплачуваніші вакансії у Києві

Дата публікації
Перегляди
1327
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Центр зайнятості назвав найоплачуваніші вакансії у Києві

Фото: hi-tech.ua

Найбільш оплачуваними у столиці є вакансії ріелтора та інженера-програміста.

Рейтинг високооплачуваних вакансій столичної служби зайнятості очолюють ріелтори та програмісти.

Про це ТСН.ua розповіли у Київському міському центрі зайнятості.

"Станом на кінець червня найбільш оплачуваними у Києві є вакансії ріелтора та інженера-програміста. Претендентам, які відповідатимуть усім заявленим вимогам, роботодавці готові платити 25 тисяч гривень (ріелтори) та 22 тисячі гривень (інженери-програмісти) на місяць", - зазначають у Київському міському центрі зайнятості.

Загалом топ-10 добре оплачуваних вакансій у Києві має такий вигляд.

Середньомісячна зарплата у 20 тисяч гривень – в аудиторів та електромонтажників. За ними йдуть керівники відділів, служб та управлінь – від 17 до 18,5 тисяч гривень.

У майстра зеленого господарства зарплата трохи більше ніж 17 тисяч гривень. Зарплати газорізальника, верхолаза, головного метролога та старшого машиніста котлотурбінного цеху знаходяться у межах 16 – 17 тисяч гривень. Близько 16 тисяч гривень столичні роботодавці обіцяють платити геодезисту та електромеханіку електрозв’язку.

Понад 15 тисяч гривень складає зарплата у електромеханіка, інженера-лаборанта, обмотувальника елементів електричних машин. На 15 тисяч гривень можуть розраховувати директор департаменту, головний конструктор, менеджер в оптовій торгівлі, фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою, торговельний агент, монтажник світлопрозорих та вентильованих фасадів, слюсар-монтажник технологічних трубопроводів, рихтувальник кузовів, слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин і тракторів, електромонтер з оперативних перемикань у розподільних мережах, машиніст навантажувальної машини, дозувальник дробленого каменю та бітуму, машиніст сировинних млинів, варник бітуму, фарбувальник.

"Загалом у базі вакансій Київського міського центру зайнятості станом на 1 липня було 10 089 вакансій, що на 18% більше, ніж на початку карантину", - зазначили у Київському міському центрі зайнятості.

До слова, за даними Держстату України, середня зарлата в Україні у травні 2020 року склала 10 542 гривні, найвищою серед регіонів вона була у столиці - 15 191 гривня.

Раніше ТСН.ua розповідав, ким українці зможуть влаштуватись на роботу влітку 2020 року та скільки роботодавці зможуть їм заплатити.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1327
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація