Центр Києва від наслідків негоди прибиратимуть ще три дні

Центр Києва від наслідків негоди прибиратимуть ще три дні

Фото: Reuters

Під час зливи сильно затопило Хрещатик та вулиці на Подолі.

Київ досі відмивається від учорашньої негоди. Аби відмити Хрещатик, на поміч кинули комунальників зі столичних районів, яких оминула стихія. У Маріїнському парку шумно від тракторів, що вивозять поламані дерева. Однак зеленбудівці кажуть, прочищати від гілля шлях до Верховної Ради вони ще будуть днів зо три.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Чоловіки у помаранчевих жилетах намагаються зробити чистішим Поділ. Але у них не виходить. Землю з дороги вони лопатами вигрібають на екскаватор, а той усе відвантажує на КамАЗ.

"Учора п'ять, а сьогодні вже було два", - кажуть комунальники.

Люди з лопатами рухаються повільно. Тим часом бруд, який нанесло дощем, добряче висох і повсякчас піднімається густою хмарою пилюки.

Землю, пісок та каміння на дороги Подолу нанесло з гір, на яких утворилися ледь не річки від учорашньої зливи.

Під час зливи сильно затопило Хрещатик. Поблизу Бесарабського ринку утворилося глибоченьке озеро. Водоспадом усе стікало у підземні переходи. Сюди на чистку кинули комунальників з інших районів. А біля колишнього гастроному, з якого разом з банером стихія знесла частину фасаду, тротуар чистять технікою. Сучасною, що не здіймає пилюку.

Непочатий край роботи у Маріїнському парку. До деревини, що лежить за кількадесят метрів від Кабінету міністрів, у комунальників руки поки не дійшли. Кажуть, уже два дні пиляють та прибирають. І потрібно ще днів три, аби все прибрати. Якщо погода дозволить - на вихідні синоптики прогнозують дощі та до 30 градусів.

Інна Боднар

Повʼязані теми:

Наступна публікація