Центр Києва перекрито, обмежено рух транспорту через акцію протесту: відео

Центр Києва перекрито, обмежено рух транспорту через акцію протесту: відео

Фото: КМДА

​​Через перекриття Хрещатика затримується рух автобусів №24 і №114.

У центрі Києва обмежено рух транспорту через акцію протесту інвесторів ЖК "Аркада".

Водіїв просять використовувати інші маршрути.

Про це повідомив "Київ Оперативний" та оприлюднив відповідне відео.

"До уваги водіїв! Через проведення акції протесту інвесторами ЖК "Аркада" під будівлею КМДА — рух транспорту обмежено. Майте на увазі та використовуйте інші маршрути", — йдеться у повідомленні.

 

До уваги водіїв! Через проведення акції протесту інвесторами ЖК «Аркада» під будівлею КМДА - рух транспорту обмежено. Майте на увазі та використовуйте інші маршрути.

Опубліковано Киев Оперативный Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.

Через перекриття Хрещатика затримується рух автобусів №24, №114. Про це йдеться у повідомленні КМДА у Telegram. 

"Рух автобусів організовано за схемою вихідного дня вул. Михайлівською, Володимирським проїздом, пл. Софійською, вул. Володимирською. Нагадуємо, на Хрещатику перекрито рух у зв'язку із акцією протесту", — зазначається у дописі.

Фото: Патрульна поліція Києва

Нагадаємо, 25 серпня правління Національного банку України ухвалило рішення віднести банк "Аркада" до категорії неплатоспроможних. 

Вкладникам вже повертають гроші, але не більш ніж 200 тисяч гривень.

Згодом президенту банку "Аркада" Костянтину Паливоді Шевченківський районний суд столиці обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або можливість внесення застави у понад 21 мільйон гривень. Його підозрюють у привласненні 50 мільйонів гривень. 

Раніше суд відніс банк "Аркада" до категорії "проблемних". Своїм рішенням суд задовольнив позов Фонду гарантування вкладів про арешт головного офісу "Аркада" (площею 14,1 тис. кв м) в Києві і земельної ділянки під ним (площею 0,53 га). Суд також заборонив власнику продавати ці об'єкти, а держреєстраторам — вчиняти відповідні реєстраційні дії. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація