"Це якісь нальоти": Кличко прокоментував обшуки на комунальних підприємствах Києва

"Це якісь нальоти": Кличко прокоментував обшуки на комунальних підприємствах Києва

Фото: Прокуратура міста Києва

Мер Києва називає ці обшуки тиском з боку Банкової на міську владу і особисто на нього, у зв’язку із запровадженням виконкомів.

За два дні правоохоронці у Києві обшукали сім комунальних підприємств та будинки їхніх керівників

Під час пленарного засідання Київради мер міста Віталій Кличко висловився про обшуки на комунальних підприємствах. За останні дні прокуратура Києва провела обшуки у "Спецжитлофонді", "Київавтодорі", "Київському інституті земельних відносин", "Київміськсвітлі", у "Київзеленбуді", а також — у департаментах земельних ресурсів і соціальної політики.

"Протягом останніх двох днів правоохоронці та податківці буквально кошмарять столичну владу. Такого, я можу чітко сказати, не було в Україні навіть в махрові часи Януковича! Вриваються на комунальні підприємства, додому до їхніх керівників. Це якісь нальоти" — сказав Кличко.

Такі дії правоохоронців та податківців мер Києва називає тиском з боку Банкової на міську владу і особисто на нього, у зв’язку із запровадженням виконкомів.

"Насправді те, що відбувається, — це тиск на столичну владу і придушення місцевого самоврядування. Тиск на мене особисто! І скажу, з чим він пов’язаний. Бо Київ вивчає питання про запровадження виконкомів. Коли громада і управління містом не залежать від вказівок і волі Банкової", — підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, 11 травня столичні правоохоронці прийшли з обшуками до комунального об'єднання "Київзеленбуд" з підозрою в ухиленні від сплати податків.

Згодом, 12 травня, прокуратура завітала до "Київавтодору", де шукала первинну фінансову документацію щодо нібито ухилення від сплати податків на суму 18,6 млн грн. Цього ж дня обшуки проводили в будівлях КМДА та "Спецжитлофонду", а також у будівлі "Київміськсвітла".

Новини України: у КМДА провели обшуки

Новини України: у КМДА провели обшуки

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація