Це шок для мене і сім’ї: заступник Кличка заперечує участь у корупції

Це шок для мене і сім’ї: заступник Кличка заперечує участь у корупції

Це шок для мене і сім’ї: заступник Кличка заперечує участь у корупції

Чоловік переконує, що хабарів не брав

Перший заступник Віталія Кличка Микола Поворозник заперечує підозри у вимаганні грошей. Сам міський голова Києва заявив, що покривати чиновника не збирається і прагне публічного розслідування справи, йдеться в ТСН.16.45.

Сусіди чоловіка розповідають, що життя чиновник веде розмірене, все більше на роботі. «Вони тихенько живуть, спокійно собі, як їздили на роботу бачила, його машина забирала і везла на роботу», - розповідає сусідка.

Саме до робочого місця Поровозника навідалися  слідчі служби безпеки. Як стало відомо ТСН, він вимагав квартири, а потім 125 тисяч доларів від представника забудовника. Натомість обіцяв, що вплинути на рішення, яке б погодило деякі містобудівні обмеження. Для цього чиновник залучив посередника. Той напередодні отримав перший транш - 60 тисяч доларів. Після чого його затримали правоохоронці.

Сам перший заступник Кличка свою участь у справі про корупцію службових осіб заперечує. Каже, що на допит піде у ролі свідка. «Це шок для мене, для моєї сім'ї, друзів, і колег, з ким працюю. Повністю сфальсифікована інформація, яка не відповідає дійсності. Підозру ніхто не оголошував. Викликаний, у якості свідка», - каже чиновник.

Микола Поворозник - права рука міського голови Віталія Кличка з грудня 2017 року. Мер на брифінгу заявив, що про оборудки у сфері будівництва не знав. І прагне відкритого розслідування. «Я завжди говорив і попереджаю всіх чиновників: якщо слабкі до грошей і не розумієте своєї відповідальності, краще тут не працювати. Головні принципи, за якими люди обирають владу, і за якими я став мером - нульова толерантність до корупції та справедливість. Якщо чиновник винен, має відповідати за законом», - заявив Кличко.

Хабарів не брав, а звинувачення - брехня: заступник Кличка заперечує підозри в вимаганні грошей

Хабарів не брав, а звинувачення - брехня: заступник Кличка заперечує підозри в вимаганні грошей

За даними ТСН, у правоохоронних органах, кримінальне провадження щодо першого заступника Віталія Кличка, відкрили ще в жовтні минулого року. Мова про дві статті - шахрайство та зловживання службовим становищем. Весь цей час правоохоронці збирали докази, які згодом планують оприлюднити в суді.

Крім всього, за даними слідства, Микола Поворозник разом зі спільником планували отримати майже 250 тисяч доларів і з ще одного об'єкта будівництва.

Повʼязані теми:

Наступна публікація