"Це має бути шоу для всіх!": що пишуть у Мережі з нагоди маршу за права ЛГБТ

"Це має бути шоу для всіх!": що пишуть у Мережі з нагоди маршу за права ЛГБТ

Фото: Reuters

У Києві завершився "Марш рівності-2017".

Уранці в неділю, 18 червня, у Києві вулицями пройшлися представники ЛГБТ-спільноти та всі, хто підтримують їхні права та свободи. Поліція повідомила, що у "Марші рівності" взяли участь 2 500 учасників.

Однак, ще перед початком заходу противники ЛГБТ вийшли на протест. Згодом почалися перші сутички, поліція вилучила у протестувальників балаклави, газові балончики, у декого були з собою навіть яйця. Через загрози учасникам маршу довелося змінити маршрут. Зрештою, як повідомили у поліції, затримали шістьох протестувальників.

Тим часом свої думки з приводу маршу й підтримки ЛГБТ висловили користувачі Мережі. ТСН.ua зібрав найцікавіші з них в одному матеріалі.

Зокрема, на захід завітала посол Великої Британії в України Джудіт Гоф. "Сонячний і добре організований Київ-прайд 2017. Ще один крок назустріч рівності в Україні", – написала вона.

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов у своєму Facebook також написав про те, як сам прийшов на "Марш рівності": "Дякую Національній поліції за зразкову організацію. Хлопці, вибачте, що ви були змушені стояти в обладунках на спеці – переконаний, за кілька років це буде просто шоу для всіх, як в усіх столицях Європи, і потреби в мурах не буде! Права людини понад усе!"

Заступниця глави МВС з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва також прийшла на захід. "Всі рівні. Атмосфера була чудовою, зустріла купу друзів з уряду, а також послів та наших міжнародних партнерів", – написала вона.

А ось заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука залишив у Мережі неоднозначний пост: "Кульмінація ідіотизму: Полція затримала депутата "Свободи", який виступав проти свободи секс-меньшин". Деякі користувачі почали в коментарях питати, що цей вислів означає і чи не хотів Тука образити ним секс-меньшини, однак, він не відповів.

Головний редактор "Платформи" з приводу маршу висловився так: 

Журналіст Євген Кузьменко пояснив, чому він пишається ЛГБТ.

Правозахисник і відкритий гей Богдан Глоба пожартував над закидами деяких людей про те, що марші за права ЛГБТ пропагують гомосексуалізм.

Користувач Оксана Тукалевська висловила і свою думку з приводу того, що не варто "Марш рівності" називати гей-парадом.

Показали у Мережі і цікаві моменти з маршу.

Віце-прем'єр-міністр України з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе констатувала, що захід минувся мирно і нагадала, що рівність – ключовий фактор на шляху до сучасного демократичного суспільства.

Повʼязані теми:

Наступна публікація