"Це буде жесть": молодики з "фейкового патруля" показали, як клеїли поліцейську символіку на Mustang

"Це буде жесть": молодики з "фейкового патруля" показали, як клеїли поліцейську символіку на Mustang

"Це буде жесть": молодики з "фейкового патруля" показали, як клеїли поліцейську символіку на Mustang

Перед поліцейськими блогери виправдовувались, що ролик нібито соціальний.

Затримані у Києві за незаконне використання поліцейської символіки та спецсигналу молодики у соцмережах показали, як готувались до зйомок блогу.

На відео демонструють поліцейську амуніцію, а також процес наклеювання відповідної символіки на Mustang.

"В нас є ментівська атрибутика, наручники, стволи, кийки та справжній поліцейський масл-кар, його ще доклеюють. Дивіться, що це буде за жесть. Наліпки дійсно будуть як справжні", - каже у відео один з учасників знімань.

Далі автор відео показує вже кадри затримання біля торгівельного центру "Дрім таун". Показує товариша, якого у кайданках посадили до поліцейської машини. Також демонструє, що водії автівок, які проїздили повз, так задивились на процес, що скоїли аварію.

Згодом автор показав, що затриманого хлопця відпустили.

Блогінг - штука сувора. Не встиг зняти свій пранк, як автівка опинилася на евакуаторі (із штрафами звичайно), а один із знімальної групи - у військкоматі, бо знаходився у розшуку. Кажуть, що хлопці надсилали листа до Святошинського управління поліції, але їм ніхто не відповів, та й затримали їх в Оболонському... Ще про цю подію тут: https://kyivoperativ.info/other/na-stancii-metro-minskoj-originalnaya-policiya-bodaetsya-s-fejkovoj-za-specsignaly-kto-kogo/

Опубліковано Киев Оперативный Середа, 11 грудня 2019 р.

Як повідомляє "Інформатор", блогери можуть понести покарання за статтями 122-5 (незаконне розміщення проблискових маячків або спеціальних звукових сигналів) і 184-3 (незаконне використання фізичною особою на транспортному засобі найменування Національної поліції України або похідних від нього, в тому числі викладених іноземною мовою). Крім того з'ясувалось, що відео було не соціальним, а рекламним.

Нагадаємо, після затримання "фейкового патруля" одного хлопця повезли до військкомату – виявилось, там його розшукували.

Повʼязані теми:

Наступна публікація