Бути ідеальною у 46: дружина українського мільйонера народила йому 7 дітей і має вигляд топ-моделі

Бути ідеальною у 46: дружина українського мільйонера народила йому 7 дітей і має вигляд топ-моделі

Пара живе щасливим життям ось уже 20 років.

Вигляд топ-моделі має 46-річна дружина мільйонера, ключового забудовника Києва та товариша і радника мера столиці. Разом Іванна та Ігор Ніконови живуть уже 20 років, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мати, бізнесвумен, власниця академії сучасної освіти, дружина – Іванна не приховує свій вік, а навпаки ним пишається. Її день розписан по хвилинах. Він починається о 6:00 ранку, бо молодші діти люблять, коли у школу їх відвозить мама. Вона завжди виглядає на всі сто, хоча багато часу на це не витрачає: "У мене є півгодини – за цей час мені потрібно все: манікюр, педикюр, брови, зачіска". Її вигляд збиває з ніг її чоловіка. "Жінки, котрі довго заміжні – це такий халат довгий, і в принципі вже нічого не треба", - каже він і зізнається, що полюбляє, коли жінка "на підборах і при параді".

Дружина мільйонера - Іванна Ніконова - розповіла про розкішне життя та секрет 20-річного кохання  

Дружина мільйонера - Іванна Ніконова - розповіла про розкішне життя та секрет 20-річного кохання  

Залицяння до Іванни в Ігоря було непростим. "Була відпрацьована схема: шампанське, рояль, апельсини. Спрацювало", - зізнається чоловік. Пара не приховує, що конфлікти в родині трапляються, але не так, щоби часто. "Іванна раз на квартал видає всім по перше число. Всі отримали, і знову мама наша спокійна цілий рік", - жартує мільйонер. Він зізнається, що про подарунки коханій жінці воліє з нею домовлятися: "Ми зараз уже якось домовляємося про великі подарунки – академії, школи. А діаманти – що вони? Інколи не знаєш, що з ними робити, оце хвилюватися. Інколи забуваєш одягнути, ще можеш загубити".

На академію Ігор витратив 8 млн доларів. Але дружину, зізнається, майже не бачить. "Вона о шостій ранку встає – і її нема", - каже він. І додає: "Каже, у спортзалі. Я не перевіряв". Про дітей чоловік стверджує, що його ніхто не питав щодо кількості. "Вона якось до цього легко ставиться. Вона була вагітна, я прокидаюся – у мене SMS: вітаю, у нас син. Як кішечка, тихо встала і нікому не заважаючи народила", - розповів чоловік. На сімох спільних дітях пара вирішила поки що зупинитися.

Щодо товаришування з родиною Кличків, то Ніконови цим захоплюються та дуже цінують. Ігор показує вина від сусіда та депутата Сергія Льовочкіна, з яким вони ще донедавна грали в футбол. А Іванна показує сукні від свого найулюбленішого дизайнера Стівена Макквіна – одразу після його смерті скупила аж чотири сукні по кілька тисяч євро і всі подарує донькам. Принцип за яким жінка будує стосунки – чоловік любить не жінку, а стан, у якому він перебуває поруч із нею.  А ще Іванна має поради батькам: "Коли хтось у тебе вірить і каже, що ти найкраща, тобі легше в житті".

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Повʼязані теми:

Наступна публікація