Бустер – не розкіш: у таксі з дитячим кріслом без доплат Новини компаній

Бустер – не розкіш: у таксі з дитячим кріслом без доплат

20 листопада 2019 року в Україні почав діяти закон, що забороняє перевезення дітей до 12 років в автомобілі без автокрісла. Тепер за порушення правил перевезення водій повинен заплатити штраф у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів – зараз це 510 гривень. При повторному порушенні – до 850 гривень.

Служби таксі по-різному відреагували на нововведення. Поки одні перевізники тільки готуються оснащити кріслами автомобілі, анонсуючи доплату за таку поїздку, інші перекладають відповідальність на батьків, яким доведеться купувати крісло навіть за відсутності власного авто.

За нашими даними, White cab стала першою в Києві службою таксі, яка вже модернізувала весь свій автопарк відповідно до нового закону. В усіх автомобілях White cab встановили спеціальні бустери – різновид дитячих утримуючих пристроїв, які дозволяють надійно зафіксувати положення тіла дитини стандартним ременем безпеки. Поїздка з таким кріслом тарифікується без доплат.

"Ще до того, як законопроект набув чинності, ми зайнялися пошуком крісел або бустерів, які б відповідали сучасним вимогам безпеки, пройшли краш-тести і були мобільні в використанні. Але на українському ринку, у вільному продажі, не було бустерів з isofix-кріпленнями та іншими відповідниками стандартам безпеки. В результаті довгих пошуків ми зупинилися на бустерах Chicco – найбільш комфортній та безпечній моделі для дітей від 4 років, сертифікованій Національною адміністрацією безпеки руху в США і аналогічною організацією в ЄС. Бустери під замовлення нам поставив офіційний дистриб'ютор", – каже product-менеджер White cab Максим Карпенко. – "Бустер – не розкіш, вважаємо ми. Тому на вартість поїздок це нововведення не вплине".

Тепер кожна машина служби White cab за замовчуванням укомплектована бустером для безпечного та доступного перевезення дітей від 4 років – без доплат і спеціальних тарифів. Два бустера або повнорозмірне автокрісло (для перевезення дитини до 4 років) встановлюються за запитом пасажира при замовленні таксі і є додатковою послугою.

Зараз таксі White cab можна замовити по телефону або скориставшись онлайн-формою замовлення на сайті, але компанія інтенсивно працює над розробкою програми під власним брендом Сab і організовує логістику роботи парку. Розробники стверджують, що проаналізували і врахували всі побажання пасажирів і водіїв із користування послугою, і новий сервіс, запуск якого намічений на квітень, буде мати максимальний пакет опцій. Зараз White cab працює в тестовому режимі і закликає пасажирів давати зворотний зв'язок про якість послуги, щоб задовольняти персональні побажання клієнтів. Автопарк служби складається тільки з автомобілів комфорт-класу Volkswagen Polo і Hyundai Accent віком до 3 років, за кермом – водії, що пройшли ретельний відбір. Компанія заявляє про високі стандарти безпеки і якості послуг і ставить своїм основним завданням індивідуальний підхід до кожного клієнта, обіцяє розширену програму лояльності і цілодобову роботу служби підтримки.

Наступна публікація