Бурулькова навала у столиці: кому дзвонити, аби під будинком було безпечно ходити

Дата публікації
Перегляди
1587
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бурулькова навала у столиці: кому дзвонити, аби під будинком було безпечно ходити

Фото: УНІАН

Нерідко самі мешканці багатоповерхівок власноруч убезпечують під’їзди.

У столиці — масовий кригопад з дахів. Біля багатьох будівель — сигнальні стрічки та повідомлення щодо небезпеки. Брили уже травмували кількох людей. Комунальники з рятувальниками взялися збивати крижини.

Про те, яких неймовірних розмірів вони часом досягають, та кому дзвонити, аби під будинком було безпечно ходити — 16 лютого йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Крижані ножі загрозливо звисають із горішніх поверхів. Столичні дворики нині нагадують лабіринти. Сигнальні стрічки обгороджують ділянки можливого падіння буруль.

Зазвичай ласі паркомісця під будинками нині порожні. Навряд чи дах якогось автомобіля витримає величезну крижину.

Нерідко самі мешканці багатоповерхівок власноруч убезпечують під’їзди. Розставляють загородження та вішають таблички. А от щодо збиття буруль, потрібно звертатися до керуючих компаній, або в житлово-експлуатаційні дільниці.

Новини України: у Києві бурульки травмували кількох людей

Новини України: у Києві бурульки травмували кількох людей

Мерзляки створюють незручності і для зіркових українців. Крижаний сталактит виявила в себе на балконі і співачка Оля Полякова.

Карабіни, мотузки, страхувальні системи та льодоруби. Цих комунальних рятувальників можна сплутати зі скелелазами, але підкорятимуть вони не вершину гори, а дах школи.

За тиждень морозів та хуртовин рятувальники розчистили дахи півтора десятка комунальних будівель. Нині кількість заявок зросла. У пріоритеті — дитячі садки, лікарні та школи.

"Вчора нам близько 10 заявок надійшло. На кожен об’єкт у нас щонайменше 3 години, тому що на дахах лежить сніг і дуже важко проходити й очищувати ці будинки", — зазначає командир комунальної аварійно-рятувальної служби Дмитро Піхало. 

За останні дні в Києві від падіння крижин постраждали двоє людей. Теперішні мороз і сонце — ідеальне поєднання для бурулькопаду. Тому саме в таку погоду варто бути особливо обачними. 

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1587
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація