Будівельні роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході тривають. Кличко показав відео з об’єкта

Будівельні роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході тривають. Кличко показав відео з об’єкта

Фото: Сайт Віталія Кличка

Роботи на Подільсько-Воскресенському мосту тривають: повністю натягнуті ванти арочної конструкції мосту, розпочинають демонтаж тимчасових опор.

Про це повідомив лідер "УДАРу", мер Києва Віталій Кличко після перевірки і оприлюднив відео.

"Хочу наголосити, що йдеться не тільки про міст через Дніпро, а про комплекс мостів, естакад і тунелів, що сполучать Поділ і Воскресенський масив. Ми вже на фінальній стадії будівництва. Зокрема, спорудили: естакаду на Рибальському півострові, з’їзд з Подільського мостового переходу на Набережно-Рибальську, міст через Дніпро, естакаду на Трухановому острові,  міст через Десенку, естакаду в урочищі Горбачиха, заїзд на Подільський мостовий перехід з Набережно-Хрещатицької.  Також вже повністю натягнуті ванти арочної конструкції мосту. І починають процес демонтажу нижніх тимчасових опор", - наголосив Віталій Кличко.

Фото: Сайт Віталія Кличка

Він зазначив, що тривають також роботи в бік Подолу – Верхнього та Нижнього валів. Також триває будівництво тунелів метрополітену та насипу під конструкції метро і дорожнього покриття на території Русанівських садів. Під час виконання будівельних робіт фахівці використовують найсучасніші технології, матеріали, що зарекомендували себе на подібних об’єктах в багатьох країнах світу.

"Ми робимо все, щоб в кінці цього року відкрити автосполучення через Подільсько-Воскресенський міст. Наступний етап - метро на Троєщину. І, як я сказав, роботи з його спорудження розпочали", - підкреслив Віталій Кличко.

Друзі! Сьогодні перевірив, як тривають роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході. Ми вже на фінальній стадії будівництва. Зокрема, спорудили: естакаду на Рибальському півострові, з’їзд з Подільського мостового переходу на Набережно-Рибальську, міст через Дніпро, естакаду на Трухановому острові, міст через Десенку, естакаду в урочищі Горбачиха, заїзд на Подільський мостовий перехід з Набережно-Хрещатицької. Також вже повністю натягнуті ванти арочної конструкції мосту через Дніпро. І починають процес демонтажу нижніх тимчасових опор. Завершили й асфальтування прогону мосту через річку Десенка. Також продовжується будівництво тунелів метрополітену та насипу під конструкції метро. Облаштовують дорожнє покриття на території Русанівських садів. Тривають також роботи в бік Подолу – Верхнього та Нижнього валів. Там на заїздах влаштовують сучасну гідроізоляцію. І вже в кінці червня мають завершити основні роботи. Тобто – ця ділянка вже буде готова повністю. Про це – в короткому відео.

Опубліковано Віталієм Кличком Четвер, 10 червня 2021 р.
Фото: Сайт Віталія Кличка
Фото: Сайт Віталія Кличка

Повʼязані теми:

Наступна публікація