Будинок комусь заважав: мешканці побудови, що вибухнула, не вірять у версію витоку газу

Постраждалі запевняють, що запаху газу не чули.

Фахівці, що працюють на місці вибуху будинку у Києві, схиляються до версії несправності газового приладу, що спричинив трагедію. Проте результати експертизи обіцяли опублікувати за тиждень, йдеться у ТСН.16:45.

Проте мешканці будівлі, які під завалами розшукують вцілілі речі, у цю версію не вірять.

"Це не газ. Газ так не вибухає. Це або гранати, або ще щось", - каже один з постраждалих.

Мешканці зруйнованого будинку у Голосієво відкидають версію побутового газу

Мешканці зруйнованого будинку у Голосієво відкидають версію побутового газу

"Ми ніхто не віримо, що це газова проблема. Я тут була і все бачила. Якби був газ, то був би запах. Запаху газу ніхто не чув. Було б якесь полум'я", - каже мешканка Любов Богуцька.

"Наш будинок – аварійний, це підтверджено багатьма експертизами. Скільки листів Кличку написано. Якщо цей будинок почнуть будувати (поруч з тим, що вибухнув), то наш ще більше нахилиться", - каже жінка.

"Комусь дуже заважає наш будинок, дуже заважає. І вирішили з нами так розібратись", - впевнена одна з постраждалих.

Як відомо, будинок на Голосіївському проспекті, за попереднім вердиктом експертів, відновленню не підлягає. Хоча це рішення ще можуть змінити. Міська комісія також розглядає питання компенсацій мешканцям.

Вибух забрав життя двох людей, шестеро – поранені, двоє людей досі в лікарні, один з них - 14-річних підліток, син загиблої жінки. Стан потерпілих оцінюють як середньої тяжкості. Сімдесят людей залишаються без житла. 24 з них змушені поселитися в муніципальному гуртожитку.

Кореспонденти ТСН Валерія Ковалінська та Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація