Бруд і антисанітарія: поліція показала умови проживання дітей у Києві з горе-матір'ю

Дата публікації
Перегляди
2594
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бруд і антисанітарія: поліція показала умови проживання дітей у Києві з горе-матір'ю

Фото: Поліція Києва / Facebook

Поліціянти забрали в матері-одиначки двох малолітніх дітей і доправили їх до лікарні.

Правоохоронці, спільно зі співробітниками служби у справах дітей Дніпровської РДА, перевірили шість багатодітних та кризових родин, у яких виховуються неповнолітні.

На жаль, за результатами перевірки поліціянти були вимушені забрати в матері-одиначки двох малолітніх дітей і тимчасово помістити їх до лікарні.

Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Києва.

Зокрема, працівники поліції перевірили побутові умови, в яких мешкають неповнолітні, їхнє харчування, психологічний стан у родинах та рівень виховання дітей.

За словами старшого інспектора ювенальної превенції Дніпровського управління поліції Олексія Крупеня, правоохоронці перевірили родини, які опинились у складних життєвих обставинах та на які надходили скарги.

Загалом у більшості родин діти доглянуті та виховуються в належних умовах.

"Під час рейду ми відвідали 30-річну матір-одиначку, яка виховує п'ятирічного хлопчика та чотирирічну дівчинку. Діти знаходились у помешканні в антисанітарних умовах та недоглянуті. Крім того, неодноразові візити та профілактичні бесіди з жінкою щодо неналежних умов виховання малечі не дали позитивних результатів", – додав Олексій Крупеня.

Оскільки побутові умови родини загрожували здоров’ю та життю дітей, представники ювенальної превенції та служби у справах дітей ухвалили рішення про їхнє негайне вилучення із сім’ї. Їх доправили до дитячої лікарні для проходження медичного догляду та надання допомоги.

Стосовно матері правоохоронці склали протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Надалі соціальні служби будуть вирішувати питання про позбавлення жінки батьківських прав.

Нагадаємо, у Києві немовля сиділо спиною до відчиненого вікна у під'їзді та повзало сходами. Дитину врятувала сусідка, що поверталася додому. А батьки у цей час були п'яні. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
2594
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація