Бронзових малюків на Поштовій площі вдягли у захисні маски

Дата публікації
Перегляди
1918
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бронзових малюків на Поштовій площі вдягли у захисні маски

Фото: Фото Наталії Нагорної/ТСН

У столиці триває карантин через новий коронавірус.

Бронзові скульптури малюків, що запускають паперові кораблики, на Поштовій площі у Києві вдягли у захисні маски, передає кореспондентка ТСН.

Як відомо, малюки – це праобрази легендарних братів-засновників Києва — Кия, Щека і Хорива, а недалеко від них на лавочці сидить сестричка Либідь. Тепер вони захищені від вірусів.

Як відомо, за правилами, яке озвучили в столичній адміністрації, їздити у громадському транспорті можуть до десяти осіб і тільки ті, хто в масці. Однак, ті, що заходять до транспорту без захисних засобів, нарікають, що в аптеках масок немає.

Сотні концертних закладів і музеїв переходять у режим онлайн

Сотні концертних закладів і музеїв переходять у режим онлайн

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Фото: Фото Наталії Нагорної/ТСН

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус. На наступний день стало відомо про ще сім нових випадків зараження коронавірусом - один із них у Київській області, а інші у Чернівецькій. За день до того на Буковині померла жінка, яка чекала результатів аналізів на COVID-19. Уже після її смерті діагноз підтвердився, таким чином кількість померлих в Україні від коронавірусу зросла до 2 осіб.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1918
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація