Бродвейське шоу "Ілюзіоністи" провело генеральну репетицію в Києві

Бродвейське шоу "Ілюзіоністи" провело генеральну репетицію в Києві

Фото: ТСН

Українців обіцяють здивувати, налякати та подарувати незабутні враження.

В Україні вперше покажуть найкасовіше бродвейське шоу "Ілюзіоністи". Семеро магів продемонструють неймовірні трюки, від яких холоне кров, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зокрема, глядачам покажуть, як маги пилять пилками людей, а потім частини тіла окремо живуть кожна своїм життям. Дійство супроводжуватиме музика та світлові ефекти. Вистава вже підкорила не одну країну та збирала аншлаги в Нью-Йорку, Парижі та Лондоні. Перед дебютним виступом в Україні на репетиції дозволили побувати й журналістам, однак знімати "магію" дозволили тільки з певних точок та ракурсів, аби не розкривати справжніх секретів того, що виглядає порушенням законів фізики.

До Києва для забезпечення дійства прибули три вантажівки з 15 тоннами обладнання та світла. Окрім фокусників, над шоу працює 60 людей. Ю Хо Джин готується вражати киян фокусами з картами та монетами, Ендрю Бассо є майстром неймовірного звільнення з водяної камери тортур, а Джеймс Мор приголомшить зменшенням людських тіл до неймовірних розмірів. Дійові особи вистави зізналися, що неодноразово травмувалися, допоки не досягли довершеності у своїй справі, але кожне шоу неодмінно є особливим. "Іноді трюки вдаються краще, іноді гірше. Ми теж помиляємось, але те, що ми робимо на сцені – все реальність, тому все це унікально, і щоразу це певна імпровізація", - запевнив один із учасників "Ілюзіоністів".

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

В Україні вперше покажуть найкасовіше бродвейське шоу "Ілюзіоністи"

В Україні вперше покажуть найкасовіше бродвейське шоу "Ілюзіоністи"

Повʼязані теми:

Наступна публікація