Боротьба з коронавірусом у школах Києва: батькам обмежать вхід до навчальних закладів

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Боротьба з коронавірусом у школах Києва: батькам обмежать вхід до навчальних закладів

Фото: УНІАН

У школах запроваджено "п’ятихвилинки здоров’я" до і після уроків.

Для запобігання поширенню нового коронавірусу в школах Києва посилили контроль за станом здоров’я дітей. Також там обмежили доступ на територію навчальних закладів тим, хто не є безпосередніми учасниками навчального процесу, зокрема батькам.

Про це повідомили у Київміськадміністрації, передає Радіо Свобода.

"Ми запровадили комплекс заходів та обмежимо доступ до шкіл, зокрема і батькам. У школах запроваджено "п’ятихвилинки здоров’я" до і після уроків. Вчителі нагадують учням про правила особистої гігієни та поведінки при поширенні інфекційних захворювань. Правильна щоденна комунікація з дітками про елементарні правила гігієни – важлива частина цілого комплексу заходів із попередження будь-яких захворювань", – заявив на брифінгу заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він додав, що в разі погіршення самопочуття дітям передусім вимірюватимуть температуру, школи забезпечені термометрами, закуплені дезінфекційні засоби та засоби для миття для усіх садків та шкіл. Крім того, у садках і школах посилено контроль за режимом миття рук та вологим прибиранням приміщень.

Нагадаємо, в Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараженння на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після повернення до України чоловік отримав пам’ятку про самоізоляцію, і разом з дружиною сумлінно дотримувались рекомендацій. І, як зазначено у пам’ятці, за перших симптомів ГРВІ звернувся до лікаря.

Його госпіталізували. Транспортувала його до медзакладу спеціальна медична бригада. Він перебував в ізоляції. Контактував чоловік лише з дружиною, яка також була ізольована вдома під наглядом лікарів.

Втім, згодом мешканці будинку, де мешкає родина першого хворого українця, пікетували під’їзд. Вимагали слідом за чоловіком, що підхопив в Італії вірус, ушпиталити і його дружину. Згодом жінку ушпиталили - медичних показань для цього не було.

Коронавірус в Україні

Коронавірус в Україні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація