Бориспільський експрес встановив рекорд: за добу перевіз понад 2,5 тисячі пасажирів

Бориспільський експрес встановив рекорд: за добу перевіз понад 2,5 тисячі пасажирів

Фото: УНІАН

У середньому протягом доби експресом користується 2 тисячі осіб.

Залізничний експрес, який курсує між Києвом і "Борисполем" у понеділок, 22 квітня, встановив рекорд, повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

За минулу добу експрес перевіз 2504 пасажири, хоча у середньому він перевозив на півтисячі менше осіб  – 2000. Крім того, раніше фіксували, що найбільше людей користуються послугами Kyiv Boryspil Express у п’ятницю та середу.

Протягом минулого місяця потягом скористалося 70 тисяч людей, повідомляють в "Укрзалізниці". Загалом з моменту запуску Kyiv Boryspil Express зробив 7788 тисяч рейсів і перевіз 270 тисяч пасажирів. Між столицею і Борисполем курсує 5 дизелів, які за добу здійснюють 27 рейсів.

Нагадаємо, 30 листопада 2018 року на Центральному залізничному вокзалі Києва відбувся урочистий запуск регулярного експреса до аеропорту "Бориспіль". Він функціонує в режимі 24/7. На п'ятий день після початку регулярного сполучення між Києвом і міжнародним аеропортом "Укрзалізниця" почала скасовувати рейси нового експреса - у компанії пояснили, що адаптуються під пасажиропотік.

Протягом часу роботи експрес кілька разів зупинявся через технічні негаразди. 1 грудня, наступного дня після запуску, експрес "Київ-Бориспіль" зламався дорогою до аеропорту. Потяг застряг у 5 кілометрах від станції призначення. Наступного разу вимушена зупинка сталася 4 грудня у Києві.

Нове проектування українських доріг та нічний експрес до Маріуполя - Економічні новини

Нове проектування українських доріг та нічний експрес до Маріуполя - Економічні новини

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація