Бориса Гребенщикова під час безкоштовного концерту у Києві атакував пікетувальник

Дата публікації
Перегляди
5924
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бориса Гребенщикова під час безкоштовного концерту у Києві атакував пікетувальник

Він звинувачував музиканта у рашизмі.

Концерт просто неба для всіх охочих і безкоштовно влаштував у Києві Борис Гребенщиков. Російський музикант нині в Україні з гастрольним туром. Він вже кілька років поспіль дивує прихильників раптовою появою з гітарою в переході чи на вулиці. Цього разу прийшли не тільки прихильники Гребенщикова, а і невдоволені його виступом в українській столиці, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Побачити виступ російського гурту зібралися дві сотні глядачів. 40 хвилин безкоштовного концерту, переважно із хітами вже цього століття. Музика російського музиканта не сподобалася одному з глядачів. Одинак-пікетувальник звинувачує музиканта у рашизмі і пропонує повернутися до Росії.

"Борис Гребенщиков говорить те саме, що і Путін, ті самі гасла, що українці і росіяни -  один народ. Він так само говорив, що з радістю виступить в Криму, Донецьку, Луганську", - каже активіст Леонід Овчаренко.

Борис Гребенщиков дав відкритий концерт на Пейзажній алеї в Києві

Борис Гребенщиков дав відкритий концерт на Пейзажній алеї в Києві

У квітні цього року російським ЗМІ Гребенщиков заявив, що готовий виступити в Криму, Луганську та Донецьку, якщо з розумом організують концерти. За два дні вже українським журналістам відповів, що не збирається порушувати українських законів.

Філософствувати на політичні теми Борис Гребенщиков цього разу не став і після вуличного концерту сховався в мікроавтобусі.  Організатори запевняють, що до окупантів не збираються.

"Усе було чітко прописано, що ми поважаємо закони України, Будапештський меморандум і нікуди на окуповані території ми їхати не будемо", - сказала організатор концерту гурту "Акваріум" Катерина Судоргіна.

Увечері у БГ був концерт у столичному клубі, згодом - Одеса та Львів.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5924
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація