Бочки та презервативи з лайном уже понад рік зберігають в управлінні поліції Києва

Бочки та презервативи з лайном уже понад рік зберігають в управлінні поліції Києва

Фото: Associated Press

Ємкості з фекаліями було визнано речовими доказами у справі про запланований напад на торішній парад ЛГБТ-активістів.

Судовий розгляд кримінального провадження щодо осіб, яких звинувачують у підготовці нападу на учасників Маршу рівності 2019 року, все ще не закінчився. Як повідомили на запит видання LB.ua в управління поліції Києва, під час затримання обвинувачених було вилучено ємкості з екскрементами, які досі зберігаються як речові докази.

Як ідеться в опублікованому документі, у Голосіївському управлінні поліції уже понад рік зберігають 15 пакетів з презервативами з речовиною мутнувато-жовтого кольору з різким запахом; три пластикові бочки ємністю 55 літри з речовиною мутнувато-жовтого кольору з різким запахом та 2 оприскувачі ємністю 5 літрів з речовиною мутнувато жовтого кольору з різким запахом.

Допоки не буде рішення у цій справі або окремого дозволу суду, утилізувати речові докази заборонено. Відповідно до інформації з Єдиного реєстру судових рішень, наразі відбулося лише одне засідання суду — ще 26 березня 2021 року. Тоді було призначено підготовче засідання суду на 16 липня.

Нагадаємо, що дев'ятьох осіб було затримано 23 червня 2019 року на острові Жуків за підозрою в замаху на групове хуліганство. Вони планували пронести 200 наповнених екскрементами презерватив на Марш рівності та закидати ними його учасників і співробітників поліції.

Повʼязані теми:

Наступна публікація