Бізнес-центр на згарищі. У Києві в Будинку профспілок починають здавати в оренду офіси

Дата публікації
Перегляди
2154
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бізнес-центр на згарищі. У Києві в Будинку профспілок починають здавати в оренду офіси

Фото: ТСН.ua

Інвестори запевняють, що в будівлі не буде розважальних закладів.

У Києві в Будинку профспілок відкривають офісні приміщення. Там, де під час Революції гідності був штаб Майдану, і де під час пожежі в день наступу силовиків гинули активісти. Після 2014 року в будівлі відкривали кафе російської мережі та розважальні заклади, але швидко закривали - люди нагадували про трагічні події.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Зі стін іще не зішкребли кіптяву, а шмат фасаду Будинку профспілок із боку Хрещатика вже за рік сяяв скляними вітринами та вивісками про караоке. Тут планували відкрити ресторан російської мережі. Не вдалося. Щойно в соцмережах з’явилася новина – заклад завбачливо зачинили.

Згодом тут збудували кафе з іронічною назвою "Каратель". Інтер’єр прикрасили уламками "Градів" та псевдококтейлями Молотова. Тоді проти кафе виступили активісти. Між ними та групою підтримки розважального закладу сталися сутички. У хід пішло каміння та сміттєві баки.

Завісу з Будинку профспілок зняли в травні. Тепер анонсують - із вікон офісів і коворкінгів відкриється чудовий краєвид на жвавий квартал магазинів і ресторанів. У Федерації профспілок України телефоном повідомили, що офісні приміщення здаватиме інвестор. Він отримав частину будівлі в користування за повну реставрацію. Згідно з угодою, домовились, що в приміщенні не буде розважальних закладів. Телефонуємо до власників. Кажуть, отримали близько шести тисяч квадратних метрів.

"Концептуально, коли ми тільки починали, то це була одна з умов - те, що це мають бути саме офісні приміщення. Паралельно розроблявся концепт, пов’язаний з кімнатою пам’яті подій 2014 року. Ми будемо спільно в цій будівлі розташовуватись: ми, Федерація і музейна частина".

У Києві у Будинку профспілок відкривають офісні приміщення

У Києві у Будинку профспілок відкривають офісні приміщення

Вартість оренди визначатиме той, хто винаймає в них і здає клієнтам. Телефонуємо. Там розповідають, лишень стали до ремонту, а в’їхати в офіси можна буде з березня наступного року.

"Там будуть сервісні офіси. Кабінетна система. Там просто all inclusive. Офіс на 4 людини з вікнами буде коштувати близько 1300-1600 доларів".

Ті, хто бачив, як палав Будинок профспілок на Майдані, новиною вражені.

"Сумно, а вдруге обурює ситуація, коли пам'ять про загиблих перетворюється просто на комерційний об’єкт", - говорить учасник Революції гідності Віталій Кузьменко.

Коли ж відкриється обіцяний музей Революції гідності – невідомо й досі. У КМДА відмовилися коментувати новину про відкриття бізнес-центру в історичній будівлі.

Валерія Ковалінська, Ольга Нескородяна та Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2154
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація