Бійка з газовими балончиками: у Києві власник магазинів зброї напав на інспектора з паркування

Бійка з газовими балончиками: у Києві власник магазинів зброї напав на інспектора з паркування

Скріншот відео

В українській столиці біля магазину “Ібіс” виник конфлікт через місця для паркування.

У середу, 11 серпня, біля магазину "Ібіс", на бульварі Лесі Українки стався конфлікт між власником мережі магазинів зброї "Ібіс" та інспектором з паркування. Підприємець напав на інспектора, коли той ініціював заміну антипаркувальних стовпчиків біля його магазину.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі.

За словами міського голови, конфлікт стався після того, як інспектор із паркування виявив, що антипаркувальні стовпчики з обох боків пішохідної зони біля магазину обладнані замками і виймаються з асфальту. Він викликав спеціалістів ШЕУ, які розпочали заміну пошкоджених стовпчиків.

“У цей час з "Ібісу" вибіг власник мережі та накинувся на інспектора. І застосував газовий балончик. До нього приєдналися охоронці магазину. Інспектор був змушений у відповідь використати засіб індивідуального захисту - газовий балончик, що входить в комплект його спорядження", - розповів про подальші перипетії столичний мер.

Відео цього інциденту з реєстратора інспектора опубліковано на YouTube-каналі Віталія Кличка.

Відео 18+. На відео присутня ненормативна лексика.

Віталій Кличко наголосив, що керівництво магазину перейшло межу, застосувавши фізичну силу до інспектора під час виконання ним своїх службових обов'язків.

“Міська влада налаштована навести лад з паркуванням у столиці. Особливо в ситуації, коли тротуари вщент заставлені автівками, що заважають пересуванню пішоходів”, - запевнив мер і зауважив, що очікує на відповідну реакцію з боку поліції на цей інцидент.

Нагадаємо, у Києві останнім часом точаться розмови про плани місцевої влади збирати кошти з автомобілістів, які паркують машини біля своїх будинків. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація