Біля станції метро "Святошин" чоловіка привалило плитами і опалубкою, які раптово посунулись

У компанії вже почали службове розслідування інциденту.

У Києві в районі станції метро Святошин плити і будівельна опалубка придавили випадкового перехожого.

Як повідомив ТСН.ua читач, інцидент стався близько 14:00. У переході до електропоїздів, де наразі відбувається ремонт, раптово посунулись плити і опалубка. У цей час проходили люди, які встигли відійти з місця, але чоловіку було завдано травм. Максимальний удар прийшовся на ноги. 

У "Київметробуді" ТСН.ua повідомили, що вже ведуть внутрішнє розслідування щодо інциденту, котрий стався на їхній дільниці поблизу метро. Свої висновки про причини та обставини події мають надати експерти. Компанія також тримає зв’язок із постраждалим, якого госпіталізували до столичного військового шпиталю. Чоловікові надають медичну допомогу, метробудівці покривають витрати на неї. Підприємство пообіцяло оприлюднити результати внутрішнього розслідування, щойно вони будуть готові.

У столичній поліції поки не підтвердили факту травмування, а кримінальне провадження пообіцяли відкрити за потреби впродовж доби, що передбачено законодавством України. При цьому у патрульній поліції Києва підтвердили факт і повідомили, що чоловік був госпіталізований.

Нагадаємо, від 23 березня для пасажирів станції метро "Святошин" тимчасово працюватиме тільки вестибюль у бік заводу ім. Антонова, де завершуються ремонтні роботи. "Другий вестибюль з виходом до ринку та приміських електропоїздів буде зачинено на ремонт. Проводимо капітальний ремонт всієї станції із встановленням ліфтів для маломобільних людей", - додали в метрополітені.

Повʼязані теми:

Наступна публікація