Біля Міносвіти знайшли змію, яка не водиться в Україні

Біля Міносвіти знайшли змію, яка не водиться в Україні

Плазуна упіймав нацгвардієць, який охороняє урядову будівлю.

У день, коли в Міністерстві освіти України призначили нового очільника, до будівлі відомства приповз екзотичний гість. І переполохав чи не всіх працівників. Як ловили змію, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Змію, що повзає доріжками скверу біля міністерства помітили самі освітяни. І покликали нацгвардійця Сергія. Гвардієць, що охороняє установу, не розгубився і вхопив плазуна за хвоста. Інстинкти нацгвардійцю Сергію підказали, що гадина може бути отруйною. Тож він узяв палицю і притиснув її голову до землі, аж тоді закинув плазуна у торбу.

Змію в торбі передали Івану Неїжку, він працює в столичному тераріум-центрі. Вони зі змією живуть разом уже кілька днів. Іван з’ясував - це самка, їй десь 5 років і вона неотруйна. Купити в Україні такого гондураського плазуна можна, каже, за півтори тисячі гривень. Годувати їх треба мишами з пташиного ринку.

"Змія вгодована. Не знаю, скільки вона гуляла, думаю, недовго. Господар за нею, судячи з усього, доглядав", - каже Іван.

Гадюку могли не лише загубити під час прогулянки, а й просто викинути, каже любитель плазунів Іван. Тож, якщо господар не знайдеться, холоднокровну він віддасть в один із зоопарків. Але станеться це ближче до осені.

У Міністерство освіти України заповзла змія

У Міністерство освіти України заповзла змія

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація