Біля Кабміну правоохоронці затримали кількох мітингувальників: почалися сутички
Мітингувальники намагалися витягти з лав правоохоронців затриманих, почалася штовханина.
© УНІАН
Біля Кабінету міністрів України відбуваються сутички між правоохоронцями та мітингувальниками.
Про це повідомляє УНІАН.
Зазначається, що сутички почалися після того, як правоохоронці затримали кількох мітингувальників. Мітингувальники намагалися витягти з лав правоохоронців затриманих, почалася штовханина.
Нагадаємо, що 17 жовтня біля будівлі Верховної Ради розпочалася безстрокова акція з вимогою провести політичну реформу в Україні. У ній взяли участь ВО "Свобода", "Об'єднання "Самопоміч", партія "Рух нових сил Міхеііла Саакашвілі", громадські організації "Автомайдан", "Центр протидії корупції" та інші.
За цей час між учасниками мітингу і правоохоронцями сталося декілька інцидентів, зокрема спроба захоплення Жовтневого палацу. Останній інцидент відбувся 27 лютого - мітингувальники та поліцейські побилися під Радою. 14 правоохоронців постраждали. Дев'ятьох протестувальників затримали. У поліції стверджують, що до сутички призвели соратники політика Міхеіла Саакашвілі. У "Русі нових сил" натомість звинуватили у провокації владу.
3 березня силовики у рамках слідчих дій обшукали наметове містечко мітингувальників. Під час обшуку вилучили гранати РГД-5, "коктейлі Молотова" та димові міни. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, перед обшуком правоохоронці помітили Семена Семенченка, який виходив із наметового містечка з двома важкими сумками. Поліцейські не змогли затримати нардепа, який має депутатську недоторканність. Проте Аваков припускає, що у сумках була зброя.