Більшість киян вважає, що країна рухається в неправильному напрямку - "Рейтинг"

Дата публікації
Перегляди
2744
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Більшість киян вважає, що країна рухається в неправильному напрямку - "Рейтинг"

Фото: УНІАН

Лише 24% жителів столиці вважають, що країна рухається у правильному напрямку, 67% – протилежної думки.

Жителі Києва краще оцінюють місцевий стан справ, аніж загальну ситуацію в країні.

Так, лише 24% вважають, що країна рухається у правильному напрямку, 67% – протилежної думки. Натомість 43% оцінюють стан справ у місті як правильний, 49% – як неправильний.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" протягом 26-27 липня 2020 року серед мешканців Києва методом телефонного опитування.

Варто зазначити, що від весни цього року місцеві оцінки практично не змінилися, оцінки щодо країни – погіршилися. Молодь та заможні респонденти дають оптимістичніші оцінки, аніж інші категорії.

• 37% опитаних відмінно, або ж добре оцінюють загалом роботу Віталія Кличка на посаді мера Києва. 39% поставили задовільні оцінки, 22% – погані. Натомість роботу президента Володимира Зеленського на добре та відмінно оцінили 24%, на задовільно – 27%, погано – 48% опитаних киян.

• 54% вважають, що ситуація у Києві за час перебування Віталія Кличка на посаді мера покращилася. 30% не побачили жодних змін. Лише 15% вважають, що вона погіршилася. У порівнянні з кінцем минулого року кількість тих, хто побачив позитивні зміни за час перебування мера Кличка на посаді, зросла.

Аудиторія: мешканці Києва від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення: 26-27 липня 2020 року.

Нагадаємо, цього літа понад чверть українців відмовилися від відпочинку

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
2744
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація