Білосніжка, Шрек та Angry Birds: у Києві на Співочому полі відкриється виставка квітів

Білосніжка, Шрек та Angry Birds: у Києві на Співочому полі відкриється виставка квітів

Фото: Інформатор

Для створення 10 казкових історій полі висадять понад 300 тисяч квітів.

У Києві 14 серпня відкривається виставка квітів на Співочому полі "Мульт-ленд". На виставці квітів можна буде побачити Angry Birds, Білосніжку та сім гномів, Аладдіна, Жасмін та Джина, Посіпак, Міккі Мауса, героїв мультфільму "У пошуках Немо" та "Книги Джунглів", Шрека, чарівних фей та Рапунцель.

Про це повідомляє Київзеленбуд.

"Мульт-ленд" – це пригоди героїв улюблених мультфільмів у Києві. Для створення 10 історій "Муль-ленду" столичні підприємства з утримання зелених насаджень висадять понад 300 тисяч квітів: різні види бегонії, альтернатери, тагетису, колеусу, агератум, сеткреазію та інші. Щоб створити об’ємні 3D-фігури, використають металеві конструкції, дерево та виноградну лозу. Деякі скульптури сягатимуть більше 5 м у висоту", – розповідає в. о. генерального директора КО "Київзеленбуд" Олексій Король.

Крім того, компанія-оператор Співочого поля прикрасить центральну алею, що приведе до "Мульт-ленду", 50 тисячами сурфіній, петуній та каліброхоа.

"Співоче поле" – це вже бренд. Тож кожного разу потрібно додавати щось нове, цікавіше. На всій території виставки будуть різноманітні фотозони, ми оформимо локації для дітей, будуть активні розваги, майстер-класи, в тому числі, й присвячені Дню Незалежності", – розповідає Денис Погорєлко, керівник Grand Event, компанії-оператора Співочого поля.

Виставка працюватиме від 14 серпня до 13 вересня 2020 року. Місце проведення: Співоче поле Печерського ландшафтного парку (вул. Лаврська, 33).

Вхід: дорослий квиток – 100 грн., дитячий – 25 грн. Для дітей до семи років, пенсіонерів, учасників АТО, інвалідів 1 та 2 групи та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вхід безкоштовний.

Нагадаємо,стала відома дата відкриття фунікулеру у Києві.

Повʼязані теми:

Наступна публікація