Безпека під час 9 Травня та "Євробачення": на вулиці Києва вийдуть 16 тисяч правоохоронців

Безпека під час 9 Травня та "Євробачення": на вулиці Києва вийдуть 16 тисяч правоохоронців

Фото: УНІАН

Посилені заходи безпеки в столиці діятимуть від 7 до 14 травня.

Відзавтра, 7 травня, в Києві правоохоронці переходять на посилений режим. Безпеку в столиці, на час проведення "Євробачення" та заходів до Дня Перемоги, забезпечуватимуть 16 тисяч правоохоронців.

Про це повідомила прес-служба МВС України.

Зокрема, під час заходів із відзначення 72-ї річниці завершення Другої світової війни за безпекою стежитимуть близько чотирьох тисяч правоохоронців Нацполіції та Нацгвардії.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий зазначив, що в Києві у заходах 9 травня візьме участь близько 20 тисяч осіб. Усі підрозділи Нацполіції, Нацгвардії, Держприкордонслужби та Держслужби з надзвичайних ситуацій переведені у посилений режим несення служби включно до 14 травня.

Також для координації усіх сил та засобів працюватимуть ситуаційні центри.

"Робота ситуаційних центрів у цей період покаже нашу готовність до оперативних та злагоджених дій у тих чи інших ситуаціях. Близько 16 тисяч правоохоронців будуть задіяні до заходів безпеки від 7 до 14 травня, у тому числі стежитимуть за правопорядком під час проведення "Євробачення-2017". Кожний з них має розуміти свою роль у вирішенні кризових ситуацій, що можуть виникнути. Злагодженість у роботі правоохоронних органів – гарантія безпеки наших громадян і гостей Києва", - зазначив Яровий.

Стало відомо, який вигляд матиме виступ України на "Євробаченні-2017"

Стало відомо, який вигляд матиме виступ України на "Євробаченні-2017"

Повʼязані теми:

Наступна публікація