Без води та їжі: у Києві у квартирі з померлою жінкою два тижні замкнені троє котів

Без води та їжі: у Києві у квартирі з померлою жінкою два тижні замкнені троє котів

Фото: unsplash.com

Спочатку котів було четверо, але одна кішка загинула, так і не дочекавшись допомоги.

У Києві на проспекті Науки, 9 померла літня жінка, у якої було четверо котів.

Про те, що бабуся померла, дізналися не одразу. Тож тварини перебували у квартирі з трупом протягом приблизно двох тижнів, без води та їжі. Одна кішка вже померла. Наразі у квартирі замкнені троє котів, які ще живі.

Про це йдеться у дописі "Притулку Ірини Добролюбової" у Facebook.

За словами сусідки і волонтерів, поліція нікого у квартиру не пускає і наразі не дозволяє забрати тварин.

Вже є волонтери, які готові забрати котів на утримання.

"Прохання волонтерів було просто винести на сходову клітину і передати на лікування і відновлення поки ще трьох живих тварин. Також, співробітниця поліції не надала контакти слідчого для вирішення питання порятунку тварин, що була зобов'язана зробити", - йдеться у повідомленні притулку для тварин.

Прохання волонтерів поліція поки не виконала.

 

КИЕВ❗️❗️❗️ БОЛЬШАЯ БЕДА….❗️❗️❗️НУЖНА ПОМОЩЬ❗️❗️❗️ ЮРИСТЫ, ВОЛОНТЕРЫ❗️❗️❗️ РЕПОСТ По проспекту Науки,9 умерла хозяйка...

Опубліковано Приют Ирины Добролюбовой Середа, 19 серпня 2020 р.

Як розповіла ТСН.ua волонтерка Аліна, на днях труп жінки винесли з квартири, а двері закрили та опечатали.

"Коли власницю квартири виносили, ми дізналися, що одна з чотирьох тварин померла. Запах у помешканні стояв жахливий, троє котів ще залишалися живими. Коли труп винесли, поліція та ЖЕК закрили та опечатали двері квартири. Нікого туди не пустили. Тварин забрати не дозволили, але ж вони там загинуть - у такому сморіді, без іжі та води. Співробітниця поліції, з якою ми намагалися поспілкуватися, схоже, умила руки та не бере слухваку. Ми сьогодні збиратимемось з волонтерами, зоозахисниками та іншими небайдужими і будемо вирішувати, як врятувати тварин, які помирають", - каже волонтерка.

ТСН.ua зв'язався з Голосіївським райвідділом поліції. Нам пообіцяли протягом двох годин розібратися у ситуації і надати відповідь стосовно подальшої долі тварин.

Нагадаємо, чотири домашні тварини пережили обвал після вибуху будинку на столичних Позняках. А висловуха кішка Еліс, яка два тижні перебувала під завалами, щасливо возз'єдналася з сім'єю після того, як напередодні її таки знайшли у зруйнованій будівлі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація